Filtrele
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Üç Renkli Altın Alyans Modelleri

6 Ürün
Tümü

3 Renkli Alyanslar İle Şıklığınızı Tamamlayın

Alyans modelleri her geçen farklı model tasarımlar ile genişleyen koleksiyonlara dönüşmektedir. Bu durumda usta eller yeni alaşımlar kullanarak farklı modeller üretmeye devam etmektedirler. Bu yeni koleksiyonlardan olan 3 renkli alyanslar ile parmaklarınızda şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Peki, 3 renkli alyanslar nasıl üretilir bu durum hakkında kısa bir bilgi verelim istedik.

3 Renkli Alyanslar Hakkında Açıklama

Adından anlaşılacağı gibi 3 farklı alyans rengi kullanılarak tasarlanmıştır. Kırmızı, beyaz ve yeşil altın ile yapılır. Farklı renkteki alyanslar kullanılarak üretildiği için parçalar ayrı ayrı kaynak yapılarak birleştirilir. Bazı durumlarda ise model farklı renkteki parçaların birleşmesine olanak sağlamaz. Bu durumda tek renk döküm yapılır ve diğer iki renk o renkteki bölgeye kaplama yapılarak oluşturulur.

Fakat bu kaplama durumunun en büyük dezavantajı ise kaplamanın renginin zamanla açılarak alttan farklı renklerin çıkması durumu görülür. Bu durumda firmamız sizlere aldığınız her ürün için ömür boyu bakım ve garanti sunduğu için tekrar kaplama yapılmasını gerektirir.

Bu tarz tasarımların bakımlarının evde yapılmasından ziyade profesyonel bir bakımın yapılması daha uygundur.