Filtrele
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Tektaş Pırlanta Küpe Modelleri

20 Ürün
Tümü

Pırlanta Küpe Hediye Etmenin Püf Noktaları

Bir kadına pırlanta hediye etmenin öneminden bahsetmeye gerek yoktur. Hediye alırken pırlantanın her hangi bir ürününü alırken asla tereddüt etmenize gerek yok! Her kadın için pırlantanın önemi ayrıdır.

İster doğum günü, ister yıldönümü olsun sevdiğiniz kadına pırlanta küpe etmek oldukça şık bir hediye olacaktır. Özellikle tektaş pırlanta küpeler her durumda kullanılan küpe türü olduğu için hayatı boyunca aldığı en değerli hediyeler arasında yer alır.

Her kadının zevki elbette ayrıdır fakat zarif bir küpeye hiçbir kadın hayır diyemez birde bu pırlanta ise! Modası asla geçemeyeceği için çok uzun yıllar kullanılabilecek pırlanta küpeler ile sevdiğiniz kadının gölünü fethedebilirsiniz.

Pırlanta küpe satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk durum montür tırnak yapılarıdır. Tektaş küpelerde kalp ve çıkıntılı modeller daha genç bir yapı ile öne çıkacak modellerdir.

Beyaz altın tektaş bir yüzükle yine beyaz altın tektaş pırlanta küpe ile harika bir kombin yapılabilir. Bu kombine tektaş pırlanta kolye de eklenerek muhteşem bir set elde edilebilir.

Sizlerde pırlantanın ışıltısını mücevher kutularınıza yansıtın!