Filtrele
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Pırlanta Yüzükler

796 Ürün
Tümü

Pırlanta Yüzük

Tektaş yüzüklerden, pırlanta denilince akla gelebilecek tüm yüzük modellerinin tamamı Thales pırlanta ayrıcalığı ile sertifikasıyla birlikte sizlerin beğenisine sunuluyor. Kadınların göz bebeği haline gelen ve günümüzde neredeyse tüm kadınların tercih ettiği pırlanta yüzüklere dahil pek çok seçenek, pırlanta yüzükler kategorisinde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Şık ve aynı zamanda da kaliteli tasarımları ile birlikte göz dolduran mücevherler, daha fazla bireye hitap edebilmek adına birbirinden farklı model seçeneği ile birlikte kategori içerisinde alıcılarını beklemektedir. Aynı zamanda yine belirtilen pırlanta yüzük kategorisi içerisinde müşterilerimizin zevklerine hitap edebilmek adına birbirinden farklı beyaz altın ve sıralı taş yüzük modelleri de yer alıyor.

Evlilik Tekliflerinin Vazgeçilmezi Tektaşlar 

Thales pırlanta tarafından  değerli müşterilerine sunulan pırlanta yüzükler kategorisi içerisinde elbette ki kadınların göz bebeği haline gelen tek taş pırlanta modellerine de ulaşmak mümkün. Evlilik teklifleri noktasında vazgeçilmez olan ve sembol halini alan tek taş pırlanta yüzük modellerinin birbirinden farklı çeşitlerine belirtilen kategori içerisinde ulaşmak mümkün. Pırlanta yüzük modelleri noktasında son derece titiz ve geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Thales pırlanta;  farklı karat,renk ve berraklığa sahip yüzükleri ile alıcılarını bekliyor. Bu tarz ürünler de tamamen doğaldan ve aynı zamanda da kaliteliden yana olan firmamız, kategorisi içerisinde pırlanta seven müşterilerimizin aradıkları modelleri kısa süre içerisinde bulabilmeleri de mümkün.

Beştaş Ve Tamtur Seçenekleri 

Firmamızın özenle kendi üretim tesisinde üretilmiş modelleri  pırlanta yüzük kategorisinde, aynı zamanda beştaş ve tamtur pırlanta seçenekleri de yer alıyor. Kadınların ve özellikle de doğum hediyesi bekleyen hamile anne adaylarımızın, hayali haline gelen beştaş ve tamtur seçenekleri, farklı boyutlarda ve modellerde kategori içerisinde yerini almış durumda. Pırlanta 5 taş yüzük denildiğinde akla gelen sayılı firmalardan bir tanesi olan Thales pırlanta, oluşturduğu pırlanta yüzük kategorisi içerisinde yalnızca tek taş ve tamtur yüzüklere değil, beş taş pırlanta seçeneklerine de yer veriyor. Birbirinden farklı görsellerin yer aldığı kategori de müşterilerimizin bilgi sahibi olmaları adına yüzüklerin modelleri ve karatları ile ilgili özelliklerde vurgulanmaktadır. Kadınların, pırlanta yüzüğe dair aradığı tüm ürünler, belirtilen kategori içerisinde en uygun fiyat güvencesi ile birlikte sergilenmektedir.