Filtrele
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Beştaş Pırlanta Amerikan Gia Sertifikalı

6 Ürün
Tümü

Beştaş Pırlanta Amerikan Gia Sertifikalı 

Kadınların en çok sevdikleri pırlanta yüzüklerden bir tanesi olan beştaş yüzükler, uluslararası sertifikası ve Thales pırlanta güvencesi ile birlikte müşterilerimizin beğenisine sunuluyor. 1,15 karat üzeri farklı boyut ve modellerde oluşturulan beştaş yüzük modelleri, kadınların en çok sevdikleri pırlantalar arasında yerini almak ile birlikte evlilik yüzüğü olarak da dikkat çekiyor. Bu noktada firmamız tarafından oluşturulan beştaş pırlanta kategorisi içerisinde birbirinden farklı zevkteki ürünlere ulaşmak mümkün. Beş taş pırlanta yüzük almak isteyen bireyler adına güvenilir bir marka olarak da bilinen firmamız aynı zamanda dikkat çekici görselleri,ürünle birlikte gönderdiği mini mikroskop ve farklı alternatifleri ile de bireylerin beğenisini toplamayı amaçlıyor.

Farklı Tasarım Ürün Seçenekleri 

Beş taş pırlanta kategorisi içerisinde kadınların ve pırlanta tercihi yapmak isteyen tüm müşterilerin memnun kalması adına birbirinden farklı ürün seçenekleri yer alıyor. En çok tercih edilen beş taş modellerinin yanı sıra sıra dışı modelleri seven bireyler adına da özel tasarım seçeneklerini bulmak mümkün,tabii ki çizim ve kalıp gibi ekstra maliyetlerin fiyata ekleneceği bilgisini de paylaşmak isteriz. Sertifikalı pırlanta yüzük almak isteyen bireyler adına ise belirtilen kategori içerisinde Amerikan gia sertifikasına ait ürünlerin  satışı bulunuyor. Beş taş yüzükler denildiğinde, kullanıcıların mağdur olmaması adına dünyanın en iyi sertifikaya sahip ürünleri pazarlayan firma, kategori içerisinde oluşturduğu birbirinden farklı görsel seçenekler ve açıklamalar ile birlikte alıcıların yüzükler hakkında bilgi sahibi olmalarını da destekliyor.

Farklı Karat İmkanları Ve Uygun Fiyatlar 

Beştaş pırlanta yüzük kategorisi içerisinde müşterilerin daha memnun ayrılmaları adına farklı karatlar,renk ve berraklığa sahip yüzük seçenekleri de yer alıyor. Hem bütçelerine göre hem de pırlantaların büyüklüğüne göre değişiklik gösteren pırlanta yüzük modelleri, farklı tasarımları ile de göz kamaştırıyor. Beş taş yüzük fiyatları noktasında da kullanıcılarına en uygun fiyatları oluşturmaya çalışan firmamız, ürünlerinin kaliteli olmasının yanı sıra aynı zamanda da uygun alternatifli olmaları nedeniyle de beğeni topluyor. Kategori içerisinde ise beyaz altın seçenekleri de kadınların en çok tercih ettikleri alternatifler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Trend ürünlerin yer aldığı beştaş yüzük kategorisi içerisinde her kesimden bireyin bütçesine ve zevklerine hitap eden ürünleri bulmak mümkün hale getiriliyor.