Filtrele
Ürün Grupları
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Pırlanta 5 Taş Yüzükler

62 Ürün
Tümü

Pırlanta 5 Taş Yüzük

Evliliklerin sembolü haline gelen birbirinden farklı beş taş yüzük modelleri ve daha fazlası, Thales pırlanta farkı ve kalitesi ile birlikte sizlerin beğenisine sunuluyor. Pırlanta 5 taş yüzük kategorisi içerisinde yer alan birbirinden farklı yüzüklerin yer aldığı kategori içerisinde müşterilerimizin beğenilerine hitap edebilecek farklı modellerde yüzükler yer alıyor. Pırlanta 5 taş yüzük modelleri denildiğinde karşınıza çıkabilecek pek çok ürün çeşitliliğinin yer aldığı kategori içerisinde özellikle pırlanta seven kadınların zevklerine hitap edebilecek ürünler yer alıyor. Beş taş yüzüklerden pırlanta alyans yüzük modellerine kadar pek çok seçeneğin bulunduğu kategori içerisinde Amerikan sertifikalı beş taş yüzükler en trend parçalar arasında.

Kaliteli Ve Sertifikalı Modeller 

Thales pırlanta tarafından oluşturulan pırlanta 5 taş yüzük kategorisi içerisinde kaliteli ve aynı zamanda da firma sertifikalı ve uluslararası sertifikalı pırlanta yüzük seçeneklerine yer veriliyor. Kategori içerisinde yer alan tüm ürünler kaliteli ve orijinal ürünler olmak ile birlikte aynı zamanda işçiliklerinin de yüksek kalitede olması, bireylerin güvenle alışveriş yapmalarına yardımcı oluyor. Pırlanta beş taş yüzük modelleri noktasında kararsız kalan bireyler adına ise kategori içerisinde yer alan görseller, son derece bilgi sahibi olunacak nitelikte. Pırlanta denildiğinde pek çok seçeneğin akla gelebileceği firma ve kategori içerisinde, beş taş yüzük anlamında bireylerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri mümkün.

Uygun Fiyat Ve Farklı Seçenekler 

Pırlanta 5 taş yüzük kategorisi içerisinde yer alan ürünler genel olarak uygun fiyatlı olmaları nedeniyle de dikkat çekiyor. Diğer pırlanta markalarına oran ile aracısız daha uygun fiyatlı ürünler oluşturan firmamız, kalitesi ve aynı zamanda da dikkat çekici ürünleri ile birlikte kullanıcılarına farklı ürünlerden satış olanakları tanıyor. Pırlanta beş taş yüzük fiyatları noktasında uygun ve aynı zamanda indirimli ürünleri barındırıyor olması, pırlanta seven kadınların da ilgisini çeker durumda. Evlilik teklifi etmek isteyen, yıl dönümü hediyesi almak isteyen, eşine doğum hediyesi vermek isteyen beyefendiler, ya da kendini şımartmak isteyen hanımefendilerin gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri pırlanta beş taş yüzükler, farklı karat seçenekleri ile de müşterilerimizi memnun etmek adına kategori içerisinde, pırlanta severlerini bekliyor.