Filtrele
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Pırlanta Sıra Taşlı Yüzükler

9 Ürün
Tümü

Pırlanta Sıra Taşlı Yüzükler 

Kadınların göz bebeği haline gelen ve günümüzde evliliklerin sembolü halini alan pırlanta yüzükler içerisinde yer alan sıra taşlı yüzükler, kategori içerisinde göz dolduran parçalar arasında yer alıyor. Beş taş yüzüklerin yanı sıra, sıralı taşlı, yedi taşlı ya da tam tur anlamında pek çok seçeneğin yer aldığı kategori de kadınların aradıkları tüm yüzük modellerini kısa süre içerisinde bulabilmeleri mümkün. Pırlanta sıra taşlı yüzükler, kategorisinde yer alan ürünlerin tamamı orijinal,sertifikalı,faturalı ve kaliteli ürünler olmak ile birlikte aynı zamanda parlak renkleri ile de göz dolduruyor.

Farklı Özelliklerde Sıra Taş Yüzükler 

Pırlanta yüzük denilince akla gelebilecek pek çok ürün Thales pırlanta kalitesi ve güvencesi ile birlikte bireylerin ve özellikle de pırlanta sever kadınların beğenisine sunuluyor. Boyutları ve taş karat ağırlıkları değişik birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı kategori de aynı zamanda ürünlere ait detaylı görsellerin yer alması, bireylerin yüzükler hakkında detaylı bilgi sahibi olmasına yardımcı oluyor. Pırlanta sıra taşlı yüzük modelleri içerisinde yer alan ürünlerin tamamı, genç yaşlı farketmeksizin pek çok kadına ve pırlanta severe hitap ederken aynı zamanda özel tasarımları ile de göz dolduruyor. Elbette ki kadınların en çok beğendiği parçalar arasında yer alan yedi taşlı pırlanta yüzükler de kategori içerisinde mutlaka görülmesi gereken parçalar arasında yer alıyor.

Özel Günlerin Vazgeçilmez Hediyeleri Arasında

Pırlanta sıra taşlı yüzük kategorisi içerisinde yer alan ürünlerin tamamı, özel günlerin vazgeçilmez parçaları olarak biliniyor. Özellikle evlilik yıldönümlerinde ya da eşlerin özel günlerinde, mutlaka alınan parçalar arasında yer alan tam tur pırlanta yüzükler, kadınların göz bebeği durumunda. Pırlanta sıra taşlı yüzük fiyatları ise yine Thales pırlanta güvencesinde, bireylere en uygun havale ile ödeme ve kredi kartı fiyat seçenekleri ile birlikte sunuluyor. Diğer pırlanta markalarına oran ile Thales pırlanta da uygun fiyatlı ve aynı zamanda da kaliteli ürünleri bulmak mümkün. Özetle sıra taşlı pırlanta kategorisinde, bireylerin zevkine hitap edebilecek birbirinden farklı pırlanta yüzük seçeneğinin yer almasının yanı sıra uygun fiyatlı beyaz altın alternatiflerine de ulaşılmasına yardımcı olunuyor.