Filtrele
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Pırlanta Yüzükler

1243 Ürün
Tümü

Pırlanta yüzük ışıltıları ile kadınları büyüleyip evlilik tekliflerinde başrolü kaptığından beri en çok tercih edilen değerli taş olma unvanını taşıyor. Pırlanta nedir? sorusunun birkaç yüzü yontulmuş foyasız elmas olarak cevaplanması pek çok kişiyi şaşırtıyor. Elmas ve pırlanta iki ayrı değerli taş olarak görülse de temelde aynı taştır. Elmasın pırlantanın işlenmemiş hali olduğunu dile getirmek belki de en doğrusu olacaktır.

Pırlanta yüzük toplumda önemli bir yeri bulunmakta ve bedenin bir uzantısı olarak değerlendirilmektedir. Her ne kadar pırlanta yüzüğü satın alan genelde erkekler olsa bile, yüzüğün satın alınması da dâhil olmak üzere düğüne dair tüm işlerin temel planlayıcısı kadınlar olmakta, düğünün planlanmasının her aşamasının “kadın işi” olarak değerlendirildiği ifade edilmektedir.

Pırlanta Yüzük Nasıl Seçilmeli?

Pırlanta yüzük en önemli gelin aksesuarı pırlanta! Hayatta bir kez alınıp, ömür boyu takılacak, eşinizin size verdiği değeri sembolize eden aksesuarınız. Pırlanta yüzük hem modeli, hem kalitesi hem de fiyatıyla sizi en çok tatmin edecek pırlantayı bulmak biraz zaman alabilir. İçinize en çok sinen pırlantayı seçmeniz için bu beşliyi bilmeli ve alışverişe giderken aklınızda bulundurmalısınız.

Pırlanta yüzük alırken beyaz, sarı, pembe altın ya da gümüş yüzüklerden zevkine en uygun olanını seçebilirsiniz. Pırlanta hepsine çok yakışacaktır ama beyaz rengi en iyi ve en zarif şekilde taşıyan yüzük renginin yine beyaz olduğunu da unutmayın.

Pırlanta yüzük seçerken nereden alırsanız alın mutlaka sertifikasını kontrol edin. Sertifikasız ürünleri almamaya özen göstermelisiniz.

Pırlanta yüzük kategorisi kaşımıza; tektaş pırlanta yüzük ve beştaş pırlanta yüzük,  olarak karşımıza çıkıyor. Kendisini eşsiz ve tek gören kadınların tercihi tektaş pırlanta yüzük iken şıklığını beştaş yüzük ile taçlandırmak isteyen kadınların tercihi olan beştaş pırlanta yüzük modelleri oluyor.

Pırlanta yüzük modelleri ile hayallerinizi süsleyen ışıltıya Thales Pırlanta kalitesi ile sahip olun! Dünyanın en değerli taşı olan elmasın usta ellerde işlenmesi sonucu yaratılan en güzel pırlanta yüzük modelleri Thales Pırlanta farkı ile ayrı bir anlam kazanıyor.

Pırlanta yüzük fiyatları yüzüğün özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye uygun olan ödeme kolaylığı bakımından kendinizi zorlamadan satın alacağınız tektaş yüzüklerimiz firmamız tarafından garantilidir.

Pırlanta yüzükler Zevkli ve güçlü kadınların simgesi haline gelmiş durumda. Özel günlerinizde ve günlük hayatınızda parmağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz tektaş pırlanta yüzük, tamtur pırlanta yüzük ve daha binlerce pırlanta yüzük modelleri Thales Pırlanta Yüzük kategorimizde sizleri bekliyor.