Filtrele
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

GIA Sertifikalı Tektaş Pırlanta Yüzükler

94 Ürün
Tümü

Gıa Sertifikalı Tek Taş Pırlanta Yüzükler 

Tek taş pırlanta denildiğinde akla gelebilecek pek çok seçenek ve birbirinden farklı yüzük imkanı, Thales pırlanta ile birlikte sizlerin beğeninize sunuluyor. Pırlanta ve taş sertifikalı tek taş modelleri konusunda son derece güvenilir bir firma olarak bilinen Thales pırlanta, özel 10 haneli seri numarasına sahip GIA sertifikalı ürünler noktasında da müşterilerine en özel parçaları ulaştırmak adına kategorisini oluşturmuş durumda. Tek taş pırlanta yüzük seven bireylerin kendilerine uygun mücevherleri bulabilecekleri kategori içerisinde aynı zamanda özel pırlanta mühürlü sertifikaya sahip olan pek çok pırlanta yüzük seçeneği de yer alıyor. Pırlantaların kalitesi ve güvenilirliği noktasında Thales pırlanta, son derece güvenilir olarak hizmet veriyor.

Uluslararası Taş Sertifikasına Sahip Yüzükler

GIA sertifikalı tek taş pırlanta yüzükler kategorisinde bireylerin daha fazla ürün çeşitliliğinden memnun olması adına farklı modeller yer alıyor. Tek taş pırlanta denilince akla gelebilecek birbirinden farklı modellerin yanı sıra, farklı özelliklere sahip pırlanta yüzükler de kadınlar tarafından ilgi görüyor. Sertifikalı pırlanta yüzük modelleri GIA gibi önemli bir sertifikaya sahip olması nedeniyle de bireylerin en trend parçaları arasında yerini almış durumda. Evlilik tekliflerinin ve kadınların olmazsa olmazı, hatta sembolü haline gelen tek taş pırlanta modelleri, özel sertifikalı kategorisi içerisinde hanımların beğenisine sunulmakta. Üstelik kategori içerisinde inceleme yapan müşterilerimizin isteklerine göre farklı modellerde kişiselleştirilebilir yüzük çeşitleri de yer alıyor.

Farklı Karat Berraklık Renk Ve Model Özellikleri 

Thales pırlanta tarafından oluşturulan sertifikalı pırlanta tek taş kategorisi içerisinde inceleme yapan müşterilerin memnun olması adına farklı karat,renk ve berraklıkta yüzük modelleri de yer alıyor. Bireylerin bütçelerine göre farklı özellik ve karatlarda oluşturulan pırlanta yüzükler ise her bütçeden bireyin alabilmesi adına kategori içerisinde konumlandırılmış durumda. Tek taş yüzük fiyatları noktasında da son derece uygun bir firma olan Thales pırlanta, yüzüklere ait oluşturduğu birbirinden farklı görseller sayesinde de bireylerin kategori içerisinde yer alan ürünler hakkında bilgi sahibi olmalarını destekliyor. Kısacası, oluşturulan gia sertifikalı tek taş pırlanta yüzük kategorisi mücevher seven tüm bireylere ve özellikle de pırlanta aşığı kadınlara hitap ediyor.