Filtrele
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Pırlanta Baget Taşlı Yüzükler

25 Ürün
Tümü

Pırlanta Baget Taşlı Yüzükler 

Birbirinden farklı pırlanta yüzüklerin ve özel tasarım eserlerin yer aldığı ürünler, Thales pırlanta ayrıcalığı ile birlikte müşterilerimizin beğenisine sunuluyor. Pırlanta Baget Taşlı yüzük kategorisi içerisinde yer alan birbirinden farklı ürünler, kadınların beğenisine hitap etmek ile birlikte aynı zamanda pırlanta seven bireylerin de gözlerinin kamaştırıyor. Pırlanta yüzük modelleri noktasında son derece çeşitli ve geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamızda birbirinden farklı yüzük çeşitlerine ulaşmak mümkün. Özellikle kadınların göz bebeği haline gelen Baget Taşlı yüzükler, kategorinin en trend parçaları arasında yerini almış durumda. 
  

Müşterilerin Beğenilerine Göre Farklı Modeller 

Firmamız tarafından oluşturulan pırlanta baget taşlı yüzük kategori içerisinde bireylerin beğenilerine göre farklı modellere ulaşmak mümkün. Taş özelliklerinden görsel özelliklerine ve altın durumlarına göre farklı modellerin ve çeşitlerin bulunduğu kategori de bireylerin istedikleri şekilde ihtiyaçlarını karşılamaları adına zemin hazırlanıyor. Değişik pırlanta yüzük modelleri noktasında da son derece zengin bir kategoriye sahip olan firmamızda daha önce farklı sitelerde görülmemiş olan yüzük modelleri ve seçenekleri ile karşılaşmak mümkün. Baget Taşlı yüzük denildiğinde baget taşlı ürünlerin yer aldığı kategori de aynı zamanda uygun fiyatlı alternatiflerin yer alıyor olması da müşterilerimizin beğenisini toplamasına yardımcı oluyor. Kategori içerisinde aynı zamanda beyaz altın, sarı altın ve kırımızı altın yüzük çeşitlerine de ulaşmak mümkün. 

Özel Tasarım Yüzük İmkanları 

Thales pırlanta tarafından oluşturulan pırlanta baget taşlı yüzük kategorisi içerisinde, müşterinin isteklerine göre özel tasarım yüzük imkanları da yer alıyor. Taşlı ve baget yüzük ürünlerinin yanı sıra özel tasarım oval efektli pırlanta yüzükler de kategorinin en çok tercih edilen parçaları arasında. Pırlanta fantezi yüzük modelleri noktasında, birbirinden farklı seçeneklerin yer aldığı kategori içerisinde kadınların istedikleri modellere ulaşmaları oldukça kolay. Bireylerin ve özellikle de pırlanta seven kadınların en çok tercihleri arasında yer alan bu tarz fantezi ürünleri kaliteli ve aynı zamanda gösterişli olmaları nedeniyle de ilgi gören parçalar arasında gösteriliyor. Belirtilen pırlanta baget taşlı yüzük kategorisi içerisinde, baget taşlı yüzük seven kadınların birbirinden farklı ürünleri uygun fiyatlara bulabilmesi mümkün hale getiriliyor.