İade Koşulları

İade Koşulları

www.thalespirlanta.com Sanal Mağaza'da satışa sunulan Mücevherler;yasal çerçeve içerisinde cayma hakkı kapsamında 14 gün içerisinde iade alınabilmekte olup,ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.Yüzüğün içine yazdırmış olduğunuz yazı iadeye engel olmamaktadır.

 
İade hakkının kullanılabilmesi için, cayma kararınızın www.thalespirlanta.com' a 14 günlük süre zarfında bildirmeniz ve ürünü göndermiş olmanız gerekmektedir.
İade işlemi için iletişim formu'nu kullanabilirsiniz.
Haftanın ürünü kısmında yer alan ''Fırsat ürünü '' ,Alyanslar,Tamtur, Kişiye özel olarak üretilen,kullanılmış ürün,değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler iade kapsamı dışında yer almaktadır.Ayrıca sertifikası kaybolmuş hiçbir ürün iade alınmamaktadır.

 Ürün İade Süreci:
İade alındıktan sonra,iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği thales pırlanta kalite ekspertiz ekibi tarafından incelenir.
İade onaylanırsa en geç 7 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanarak verildiyse,kredi kartına. Havale/EFT yoluyla verildiyse,banka hesabına iade edilir.

thales pırlanta 'dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda,iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Öncelikle iade talebinizi yazılı olarak destek@thalespirlanta.com  e-mail adresine iletmelisiniz.Talebinizi inceleyecek olan thales pırlanta müşteri hizmetleri 24 saat içerisinde size geri dönüş yapacaktır.Thales pırlanta müşteri Hizmetlerinin incelemesini takiben ileteceği adrese iade etmek istediğiniz ürünü,teslim aldığınız şekliyle,sertifika,ürün kutusu,ambalajı var ise hediyesi ile birlikte thales pırlanta 'ya gönderildiğine dair kargo teslim tutanağı ve diğer tüm evrak ve materyallerle,eksiksiz olarak iletmelisiniz.İade gönderimi sırasında,kargo firmasından,ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle,ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelebilecek bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu,kargo ve sigorta masrafları dahil oluşacak tüm masraflar iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.


Sertifikalı Pırlanta
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Kolay İade
Thales Pırlanta Tüm Bankalar
Copyright 2018 - Thales Pırlanta Her Hakkı Saklıdır.
Thales pırlanta tescilli markadır.