Filtrele
Ürün Grupları
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Pırlanta Tektaş Yüzükler

265 Ürün
Tümü

Pırlanta tektaş yüzükler zarif kadınların vazgeçilmez aksesuarı! Sevgililer günü, anneler günü, doğum günleri ve tabi ki evlilik teklifinin vazgeçilmezi olan pırlanta tektaş yüzükler Thales Pırlanta ayrıcalığı ile sizlere sunuluyor. Pırlanta çok değerli bir taştır ve değerli olması mücevherlerde kullanılmasına etki eder. Pırlanta tektaş yüzükler alınırken genelde beylerden, hanımlara hediye ediliyor algısı olsa da aslında kendinizi şımartmak için çok ideal bir yol pırlanta tektaş yüzük almak.

Pırlanta tektaş yüzükler farklı boyut, model ve çeşitleri ile Thales Pırlanta ’da sizlere sunuluyor. Üzerinde ışıltıları ile parlayan tektaş olan bu pırlanta tektaş yüzükler hediye edilen kişiye “benim için teksin, eşsizsin, bir tanesin ve çok değerlisin” demenin en anlamlı yoludur. Özel tasarım pırlanta tektaş yüzükler ile sizlerde sevdiklerinize özel hissettirebilir veya kendinizi özel hissedebilirsiniz.

Pırlanta tektaş yüzükler evlilik tekliflerinin başrolüdür. Tektaş yüzükler kadınların gönlünü çalan ve hayatlarında en büyük adım olarak adlandırdıkları evlilik için evet diyecekleri o anda görmek istedikleri bir başyapıttır. Bu özel günde sevdiğinin yüzünü güldürürken tektaş pırlanta yüzük üzerinde gözle görülür leke olmamasını isteyen beyler tektaş pırlanta alırken “VS2” veya daha yüksek dereceli pırlantalı tektaş yüzükleri tercih etmelidir.

Pırlanta tektaş yüzük modellerine baktığımızda; badem tırnaklı, V tırnaklı, beyaz altın, ince tırnaklı ve dönen modeller olarak karşımıza çıkıyor. Pırlanta tektaş yüzük denildiği zaman akla gelecek pek çok model ve çeşit en güzel en sade ve en özel hali ile Thales Pırlanta ‘da sizleri bekliyor.

Tektaş pırlanta yüzük alınırken; karat, kesim, büyüklük ve en önemlisi sertifikalı olması en çok dikkat edilmesi gereken durumlardır. Tektaş pırlanta yüzük kategorisinden daha fazla kişilerin yararlanabilmesi için her bütçeye uygun pek çok alternatif bulunuyor. Taşlarının parlaklığı, karatı ve berraklığına göre değişen fiyatlar ile pırlanta tektaş yüzükler Thales Pırlanta güvencesi altında çok daha uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor. Uluslararası sertifikaya sahip olan tektaş pırlanta yüzüklere sahip olmak için sizleri de Thales Pırlanta ’ya bekliyoruz.