Filtrele
Renk Seçimi
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Renkli Taşlı Pırlanta Yüzükler

75 Ürün
Tümü

Renkli Taşlı Pırlanta Yüzükler

Renkli taş seven ve pırlanta mücevherlerde de renkli taşlardan yana olan müşteriler adına Thales pırlanta tarafından birbirinden farklı ürünler, firma garantisi ile birlikte beğeninize sunuluyor. Doğa da yer alan birbirinden doğal ve değerli taşlar ile oluşturulan yüzüklerin yanı sıra pırlanta ve altın alternatifleri de yine aynı şekilde renkli taşlı pırlanta yüzükler kategorisinde konumlandırılmış durumda. Renkli taşlı pırlanta yüzük seçiminde zorlanan kullanıcılar adına ise site üzerinde ürünler ile ilgili detaylı görseller ve açıklamalara da yer veriliyor. Kadınların en büyük beğenileri arasında yer alan bu tarz yüzüklerin birbirinden farklı modellerine kategori içerisinde kısa sürede ulaşmak mümkün.

Farklı Değerli Taşlarla Süslü Modeller 

Renkli taşlı pırlanta kategorisinde, bireylerin ve özellikle de kadınların beğenisini kazanabilmek adına zümrüt,yakut ve safir gibi birbirinden değerli taşların farklı modellerine yer veriliyor. Bireylerin zevklerine göre değişiklik gösteren renkli taşlar, birinci sınıf kalitede olup tamamen en iyi işçilik ile oluşturulmuş durumda. Renkli pırlanta yüzük almayan bireyler adına ise kategori içerisinde birbirinden farklı modellerde yüzükleri görmek mümkün. Kadınların en çok beğendikleri ürünler arasında yer alan zümrüt pırlanta yüzükler ise kategorinin trend parçaları arasında yer alıyor. Yine kategori içerisinde yer alan damla ve kare modeldeki renkli taşlı pırlantalar da kadınların en çok satın aldıkları ürünler arasında.

Pırlanta Ve Altın Ürün Seçenekleri 

Thales pırlanta tarafından oluşturulan renkli taşlı pırlanta kategorisinde, yine müşterilerimizin zevklerine göre pırlanta ve altın renk seçenekleri de yer alıyor. Renkli taşlarla üretilmiş mücevherlerin fiyatları daha uygun olurken genel olarak kategori içerisinde yer alan ürünlerin tamamı bireylerin bütçesine hitap eder nitelikler taşıyor. Renkli taşlı pırlanta yüzük modelleri denildiğinde akla gelebilecek pek çok ürüne yer verilen kategori içerisinde aynı zamanda özel tasarım modellere de ulaşmak mümkün görünüyor. Kadınlar başta olmak üzere, pırlanta seven tüm bireylere yaş ve cinsiyet farketmeksizin hitap eden renkli taşlı pırlanta yüzük kategorisinde, uygun fiyatlar ve güvenilir ürünler kalitesine göre pek çok model oluşturulmaya devam ediyor.